This is a mobile optimized page that loads fast, if you want to load the real page, click this text.

masakeyra

Newbie
Dec 18, 2016
9
0
Co ma takiego ten cheat ze jest tak duzo drozszy od konkurencji? Np u waldka jest po 30 zl a tu za 130
 
Winner, zaraz sobie wrzucę ten post do sygnatury.
 
Reactions: elwin1000
a do supportu w razie czego mozna pisac w jezyku polskim?
Tak tutaj jest sporo polaków, a co do czita Waldka to xDD nie skomentuje, bo porównujesz aktualnie Ferrari do Fiata 126p LC ma tak jakby swoją własną duszę, bo Jim programował go na 100% sam, a Waldek używał gotowych bibliotek jeszcze parę miesięcy i sypnie się tam sporo VACów

Konfiguracja jest trudna ja do tej pory zmieniam pod siebie niektóre ustawienia, ale z czasem jest to banalne, a jak jesteś leniwy i chcę Ci się wydać trochę więcej kasy to na pewno ToX lub Virus zrobi dla Cb świetny cfg i będziesz w 100% zadowolony. Czitowanie wymaga też jakiegoś wysiłku od siebie i kombinowania jak chcesz być legit i to w taki sposób, że nawet nikt na żadnej lidze nie powie, że jesteś odpałem

Jeśli twój angieski nie jest dobry to i tak masz tutaj wszystkie tematy na temat konfiguracji spolszczone, więc na pewno sobie poradzisz tutaj płacisz za jakość tak jakbyś kupował markowy sprzęt, a nie tanią zawodną podróbę
 
Last edited:
Juz się nie podniecaj kocie. Limit pochwal dla Ciebie został wyczerpany.

@masakeyra myślę, że jeśli napiszesz po polsku to ktoś Cię przekieruje do Toxa, wiec nie powinno być problemu.
Nie zapominaj że masz dożywotni dług kolego.

Temat został rozwiązany/wyczerpany. Jeśli masz jakieś wątpliwości skontaktuj się z Administratorem!
 
Cookies are required to use this site. You must accept them to continue using the site. Learn more…