jak wyglada ten aim w praktyce, czy czit prowadzi celownik za przeciwnikiem jak sie porusza? chodzi mi o legitność tego programu, mozecie powiedziec mi cos wiecej?
Sory, ale nie do konca rozumiem pierwsze pytanie.. czy sie porusza za przeciwnikiem? A do czego innego ma sluzyc aimbot? Co do samej "legitnosci", lepszego cheata nie ma w tym momencie pod tym wzgledem. Nie bez powodu DUZA liczba ludzi z master ligi / FPL-C to typki z LC.
 
słabo rozumiem angielski niestety

chodzi mi o to czy jak wale serie z pistoletu czy full auto na przyklad to czy czit prowadzi celownik za przeciwnikiem bo tak czesto jest w aimie
 
słabo rozumiem angielski niestety

chodzi mi o to czy jak wale serie z pistoletu czy full auto na przyklad to czy czit prowadzi celownik za przeciwnikiem bo tak czesto jest w aimie
No tak, oczywiscie ze prowadzi. Po to aimbot istnieje przeciez.. Jaki sens ma aimbot, ktory nie prowadzi celownika za przeciwnikiem?
Co do walenia serii z AK/Pistoletu itp. masz ustawienia recoila pod kazda bron osobno. Ustawiasz sobie co i jak chcesz, pod swoj playstyle.
 
No ale to widac na demku przeciez jak aimbot prowadzi rowno za przeciwnikiem celownik, czy ta konfiguracja jest trudna? Chcialbym odrazu grac legit a nie bawic sie jakis czas z ustawieniami.
 
No ale to widac na demku przeciez jak aimbot prowadzi rowno za przeciwnikiem celownik, czy ta konfiguracja jest trudna? Chcialbym odrazu grac legit a nie bawic sie jakis czas z ustawieniami.
Nic na demku nie widac. Jimster jako jeden z bardzo niewielu napisal cheat, ktorego (dobrze skonfigurowanego) golym okiem nigdy nie zobaczysz - nawet na 128tick. Myslisz, ze ziomeczki w FPL-C grali by sobie spokojnie miesiacami, jesli cokolwiek by bylo widac na demku? W FPL-C admini ogladaja praktycznie kazda Twoja gre. Granie z glowa + LC to zabojcza kombinacja.
Konfiguracja jest trudna, nie ma co owijac w bawelne. Niektorzy pare dni szukaja odpowiednich ustawien. Jednak gdy sie ustawi cheat poprawnie to wierz mi lub nie, lepszego nie ma. Na forum jest od ch*ja tematow z konfiguracjami. Ludzie tez bardzo chetnie pomagaja, co jest duzym plusem tego forum.
Ale trudna konfiguracja ma tez swoje zalety. Sam aimbot ma okolo 100(?) komend konfiguarcji. Jesli wszystko dobrze ustawisz to wierz mi, reszta aimbotow dostepnych na rynku umywa sie.
Pamietam nawet jak gralismy razem z @ToX "hvh" na plebs z a*mw*re i inte*w*bz. Chlopaki sie krecily na spinie a i tak dostawali oklep od ToXa. Nie chwale sie tutaj sama wygrana na HvH ale tym, ze LC nie ma rage settow (dlatego tez nazywa sie League Cheats), a mimo to dostali soczysty wpierdol. To taki skrot jaki w rzeczywistosci ten aimbot jest.

Masz hajs to polecam. Przeskok z waldka (jesli uzywasz) na LC to bedzie jak przesiadka z fiata do ferari.
 
Last edited:
  • Like
Reactions: masakeyra
dziekuje ci za wypowiedzi, troche mnie oświeciłes :)

ostatnie dwa pytania:

1. czy ta wersja multi hacka non league rozni sie od tej do lig tylko tym ze ta druga jest nie wykrywalna dla wszystkiego, czy opcjami jakimis i mozliwoscia konfiguracji tez sie różnia te dwie wersje?

2. czy w multi hacku jest esp?
 
dziekuje ci za wypowiedzi, troche mnie oświeciłes :)

ostatnie dwa pytania:

1. czy ta wersja multi hacka non league rozni sie od tej do lig tylko tym ze ta druga jest nie wykrywalna dla wszystkiego, czy opcjami jakimis i mozliwoscia konfiguracji tez sie różnia te dwie wersje?

2. czy w multi hacku jest esp?
1. Sama nazwa tlumaczy wszystko. Non-league, czyli nie dla lig typu esl, cevo itp. Non league nie wspolpracuje ze wszystkim co ma wlasnego clienta (cevo,esl,esea itp). Dziala na faceit.
Wersja League dziala na wszystkich ligach (poza ESEA). Aktualnie ESL i CEVO sa wylaczone, bo plebs nie umial uzywac poradnika i lapali bany, wiec Jim ogarnia "gotowca", zeby nie trzeba bylo robic nic poza odpaleniem cheata.
2. Tak.
 
  • Like
Reactions: masakeyra
ok a jeszcze bardzo wazna sprawa czy aim lapie przez sciany? bo np nie raz mialem na innych cheatach ze widze przeciwnika aim zaczyna namierzac a on sie chowa za sciane a aim ciagnie po scianie za nim..