Nic na demku nie widac. Jimster jako jeden z bardzo niewielu napisal cheat, ktorego (dobrze skonfigurowanego) golym okiem nigdy nie zobaczysz - nawet na 128tick. Myslisz, ze ziomeczki w FPL-C grali by sobie spokojnie miesiacami, jesli cokolwiek by bylo widac na demku? W FPL-C admini ogladaja praktycznie kazda Twoja gre. Granie z glowa + LC to zabojcza kombinacja.
Konfiguracja jest trudna, nie ma co owijac w bawelne. Niektorzy pare dni szukaja odpowiednich ustawien. Jednak gdy sie ustawi cheat poprawnie to wierz mi lub nie, lepszego nie ma. Na forum jest od ch*ja tematow z konfiguracjami. Ludzie tez bardzo chetnie pomagaja, co jest duzym plusem tego forum.
Ale trudna konfiguracja ma tez swoje zalety. Sam aimbot ma okolo 100(?) komend konfiguarcji. Jesli wszystko dobrze ustawisz to wierz mi, reszta aimbotow dostepnych na rynku umywa sie.
Pamietam nawet jak gralismy razem z @ToX "hvh" na plebs z a*mw*re i inte*w*bz. Chlopaki sie krecily na spinie a i tak dostawali oklep od ToXa. Nie chwale sie tutaj sama wygrana na HvH ale tym, ze LC nie ma rage settow (dlatego tez nazywa sie League Cheats), a mimo to dostali soczysty wpierdol. To taki skrot jaki w rzeczywistosci ten aimbot jest.

Masz hajs to polecam. Przeskok z waldka (jesli uzywasz) na LC to bedzie jak przesiadka z fiata do ferari.
Winner, zaraz sobie wrzucę ten post do sygnatury.
 
  • Like
Reactions: elwin1000
a do supportu w razie czego mozna pisac w jezyku polskim?
Tak tutaj jest sporo polaków, a co do czita Waldka to xDD nie skomentuje, bo porównujesz aktualnie Ferrari do Fiata 126p :D LC ma tak jakby swoją własną duszę, bo Jim programował go na 100% sam, a Waldek używał gotowych bibliotek jeszcze parę miesięcy i sypnie się tam sporo VACów :)

Konfiguracja jest trudna ja do tej pory zmieniam pod siebie niektóre ustawienia, ale z czasem jest to banalne, a jak jesteś leniwy i chcę Ci się wydać trochę więcej kasy to na pewno ToX lub Virus zrobi dla Cb świetny cfg i będziesz w 100% zadowolony. Czitowanie wymaga też jakiegoś wysiłku od siebie i kombinowania jak chcesz być legit i to w taki sposób, że nawet nikt na żadnej lidze nie powie, że jesteś odpałem :D

Jeśli twój angieski nie jest dobry to i tak masz tutaj wszystkie tematy na temat konfiguracji spolszczone, więc na pewno sobie poradzisz tutaj płacisz za jakość tak jakbyś kupował markowy sprzęt, a nie tanią zawodną podróbę :p
 
Last edited:
Juz się nie podniecaj kocie. Limit pochwal dla Ciebie został wyczerpany. Kappa

@masakeyra myślę, że jeśli napiszesz po polsku to ktoś Cię przekieruje do Toxa, wiec nie powinno być problemu.
Nie zapominaj że masz dożywotni dług kolego.

Temat został rozwiązany/wyczerpany. Jeśli masz jakieś wątpliwości skontaktuj się z Administratorem!