Pytania dotyczące LC

Przemko04

Newbie
Oct 17, 2016
6
0
Witam serdecznie, za niedługi czas bedę chciał zakupić usługę jednakże mam pare pytań słabo znam angielski wiec mam trudności z czytaniem informacji na forum :/
Dobra pierwsze pytania:
1.Jaka jest różnica między CS GO Multi League a Non-League ? chyba chodzi o to czy gramy takzwane lany czy nie ale jaka jest różnica w ""wyglądzie"" czita?

2. Jaka jest różnica pomiędzy zakupieniem Premium product srtups :
Basic Cheat Setup, Advanced Cheat Setup, PRO Cheat Setup,
oznacza to że będzie bardzie możliwość, że ktoś może zauważyć różnice w grze, spowoduje to że gracze mogą mieć podejrzenia co do mojej gry. Czy działa to odwrotnie od zaawansowania mojej gry np. Jezeli mam globala to warto jednak postawić na Pro Setup. A jeżeli mam szeryfa to np. lepiej bedzie wziąć Advanced Cheat Setup.
Chyba ze to działa tak że ten pro to konfiguracja wszystkich czitów zamieszczonych w programie. Mi zalerzy w sumie tylko tak jak wygląda to u cb na filmach jak ty grasz :D

3. Jaka jest różnica w zakupionej konfiguracji a konfiguracją zamieszczoną na filmie (waszych filmach :))

4. Co jeśli dostane report ? Wiadomo overwatch i potem gaben to sprawdza i co vac czy jednak nie wykryją.(oczywiście jeśli bede miał bardzo dobrze skonfigurowanego czita) no bo wiadomo przy złej konfiguracji każdy może dostać vac'a

5. Jak działa to miesięczne wykupienie czita? Mija miesiąc i co czit nie działa jak ?

6. I jestem nie dokońca pewny jak juz bede miał czita to musze co 24h coś robić ale nie wiem czy na pewno jeżeli nie to olej to pytanie :D


7. Jeszcze kwestia przelewów mam cichą nadzieje ze sie dogadamy co do sposobu przelewu :D
Ponieważ odpowiadał by mi przelew bankowy (najlepiej z konta na kontoponiaż mam konto bankowe w pocztowy24) albo paysafecard

8.Jeżeli kupie czita np. na miesiac to ok wygaśnie a co z wykupioną konfiguracją ? też wygasa :( ?

Serdecznie Pozdrawiam
 
1."wygląd" jest taki sam.
2.To jest poziom jaki będziesz prezentował swoimi ustawieniami
3.Każdy używa innej konfiguracji w zależności od tego z czym mu sie lepiej gra
4.VAC nie dostaniesz z LC, najwyżej overwatcha jeśli będziesz grał nie umiejętnie z cheatem, ale i tak z LC to jest mało prawdopodobne o ile nie bedziesz celował przez ściany ipt.
5.Tak poprostu nie bedziesz mógł go uruchomić.
6.----
7.Tu ja ci nie mogę pomóc.
8.Wszystkie ustawienia/konfiguracja zostają chyba że sam usuniesz.

Jak nie za bardzo ogarniasz angielski to bedziesz musiał się wspomóc słownikiem bo po prostu nie otrzymasz pomocy od ludzi którzy nie mówią w twoim języku.
 
  • Like
Reactions: Szimu
Jak na razie google tłumacz daje nawet rade.
"
2.To jest poziom jaki będziesz prezentował swoimi ustawieniami
3.Każdy używa innej konfiguracji w zależności od tego z czym mu sie lepiej gra
"
2.Czyli jak wykupie pro setings to znaczy ze częściej będą lecieć głowy xD
A jak Basic to rzadziej ale w ciało ?
3."z czym mu sie lepiej gra" chodzi o broń to oznacza ze do każdej broni jest tak jakby inne ustawienie cheata ?
 
Aimbot bedzie szybszy i bedziesz musial go rozwaznie używać
chodzi o ustawienia bo sam mozesz sobie zmieniac ale tez do kazdego rodzaju broni sa inne
 
Witam serdecznie, za niedługi czas bedę chciał zakupić usługę jednakże mam pare pytań słabo znam angielski wiec mam trudności z czytaniem informacji na forum :/
Dobra pierwsze pytania:
1.Jaka jest różnica między CS GO Multi League a Non-League ? chyba chodzi o to czy gramy takzwane lany czy nie ale jaka jest różnica w ""wyglądzie"" czita?

2. Jaka jest różnica pomiędzy zakupieniem Premium product srtups :
Basic Cheat Setup, Advanced Cheat Setup, PRO Cheat Setup,
oznacza to że będzie bardzie możliwość, że ktoś może zauważyć różnice w grze, spowoduje to że gracze mogą mieć podejrzenia co do mojej gry. Czy działa to odwrotnie od zaawansowania mojej gry np. Jezeli mam globala to warto jednak postawić na Pro Setup. A jeżeli mam szeryfa to np. lepiej bedzie wziąć Advanced Cheat Setup.
Chyba ze to działa tak że ten pro to konfiguracja wszystkich czitów zamieszczonych w programie. Mi zalerzy w sumie tylko tak jak wygląda to u cb na filmach jak ty grasz :D

3. Jaka jest różnica w zakupionej konfiguracji a konfiguracją zamieszczoną na filmie (waszych filmach :))

4. Co jeśli dostane report ? Wiadomo overwatch i potem gaben to sprawdza i co vac czy jednak nie wykryją.(oczywiście jeśli bede miał bardzo dobrze skonfigurowanego czita) no bo wiadomo przy złej konfiguracji każdy może dostać vac'a

5. Jak działa to miesięczne wykupienie czita? Mija miesiąc i co czit nie działa jak ?

6. I jestem nie dokońca pewny jak juz bede miał czita to musze co 24h coś robić ale nie wiem czy na pewno jeżeli nie to olej to pytanie :D


7. Jeszcze kwestia przelewów mam cichą nadzieje ze sie dogadamy co do sposobu przelewu :D
Ponieważ odpowiadał by mi przelew bankowy (najlepiej z konta na kontoponiaż mam konto bankowe w pocztowy24) albo paysafecard

8.Jeżeli kupie czita np. na miesiac to ok wygaśnie a co z wykupioną konfiguracją ? też wygasa :( ?

Serdecznie Pozdrawiam


1. Non-League support Server Sided AC takich jak FaceIT,SMAC itd.. League = support client side AC takich jak CEVO, ESL.
2. Basic - podstawowe ustawienia, nic specjalnego jest to 5 min roboty.
Adv - ustawienia wykonywane przez członka naszego zespołu. Setup wykonywany przez Krogoth480 oraz Virus1x. Ustawienia zostaną dostosowane do twoich wymagań, res, sens itd..
Pro - ustawienia wykonywane przez Krzysztofa Jarzynę ze Szczecina - "ToX'a" czyli mnie, 95 % filmików na kanale LC to są moje akcje. Taki sam setup jak Adv tylko wykonany przeze mnie.
3. Już Ci odp, poza tym żeby osiągnąć takie coś jak na filmach to dobry knowledge, movement, corsshair placement i oczywiście obeznanie z cheatem.
4. Zostanie sprawdzone twoje demko i to tyle. Nawet z najlepszym cfg możesz dostać OW bana.. grasz jak warzywo a robisz niesamowite akcje/control spraya itd..
5. Tak
6. Po 24 h otrzymasz email aktywacyjny od J480. Linkujesz konto specjalnym linkiem i czytasz dalsze instrukcje.
7. Paymentwall > przelewy24
8. Nie plik .cfg jest twój możesz zrobić z nim co chcesz ;)

Pozdrawiam
 
  • Like
Reactions: Przemko04