Pytanie o LC 3.0

lorencia91

Newbie
Jul 18, 2017
3
0
Witam, mam pytanie, bo ostatnio gdzies czytalem ze trzeba miec suba 2 miechy, a potem ktos mowil ze nagle 6 itd. To wreszcie ile trzeba? Bo szczerze mowiac, bym nawet wkupil od razu 2 miechy czy cos, ale jezeli jest 6 to nawet niema co czekac. I jeszcze jedno pytanie, czy jest szansa by skrocic te dwa miechy? Zaplaceniem kilku miechow z gory czy cos, dzieki.
 
Jak 3.0 wyjdzie to będziesz potrzebował stażu 2 miesięcy.
Jeżeli chodzi o Betę 3.0 to potrzebujesz 6 miesięcy stażu.

Zapytaj @sebus1315 co musisz zrobić by skrócić staż i dostać się do bety.


Pozdrawiam
 
@lorencia91 kk żeby dostać się do bety pomijając wymagania które wszyscy inni musieli spełniać musisz :
1.Posiadać mózg
2.Umieć go używać
3.Spytać jima jaki kolor chce
Pewnie zadajesz sobie teraz pytanie kolor czego ? Ano mój drogi kolego (zapewne niedługo kolego z bety) oto twoja przepustka do bety
spied-testing-at-the-nurburgring-expect-a-manual_7.jpg
 
Proponuje zapytać się @Narcas o model żeby nie było pomyłki. On sam jeździ 911 GT3 RS..
Dodam tylko jeszcze że skrzynia musi być PDK (Porsche-Doppel-Kupplungs Getriebe)


Pozdrawiam
 
  • Like
Reactions: svgod
Witam, mam pytanie, bo ostatnio gdzies czytalem ze trzeba miec suba 2 miechy, a potem ktos mowil ze nagle 6 itd. To wreszcie ile trzeba? Bo szczerze mowiac, bym nawet wkupil od razu 2 miechy czy cos, ale jezeli jest 6 to nawet niema co czekac. I jeszcze jedno pytanie, czy jest szansa by skrocic te dwa miechy? Zaplaceniem kilku miechow z gory czy cos, dzieki.
Na razie to w ogóle radze nauczyc się grać na MMach żeby myślec o ligach :D