This is a mobile optimized page that loads fast, if you want to load the real page, click this text.

svgod

LEM
Eligible for Pro League Beta
Jun 5, 2016
303
81
Nie chodzi mi głównie o cheata, ale @ToX pisał żeby tu pisać ;d

Rzecz biorąc mam zamiar dzisiaj przedłużyć haxa, tylko nie wiem czy to prawdziwe info że nowe konta na FaceIt dostają z góry anticheata do pobrania lub po x meczach. Wiecie coś może na ten temat?
 
@svgod

Aktualnie ja zacząłem grę od nowa na nowym koncie steam i nowe konto faceit. Clienta możesz dostać po 30 meczach albo nawet i po 500 nie będziesz miał. To zależy od ilości raportów na ciebie. Jeżeli będziesz grał legit i nie wychylał się za bardzo to nie dostaniesz clienta.
 
Reactions: svgod
@darbak maxfame? jak tak to napisz pw.

Nie dostałeś clienta po meczach placementowych?
Ja dostałem anticheata na swoim koncie tylko dlatego, że często skanowałem przez smoki. Jak będziesz grał legit to nie masz szans na to żeby ci go nałożono
 
Na jednym acc dostałem ac po meczach placementowych nie wyróżniając się w żadnym meczu na tle reszty. Rzecz jasna grałem bez wh itp. Dlatego pytałem, widzimy się jutro w dziale vipów 8)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
 
Reactions: FD^GoD
To zależy ile razy ciebie zreportują jak masz duże szczęście i umiesz kręcić, że jesteś czysty to raczej nigdy
 
Typowemu ruskowi nic nie wmówisz :-D

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
Masz racje nie przejdzie, bo nie zna nawet dobrze angielskiego Tak, więc miłego grania na LC. W sumie już mogę napisać witamy na pokładzie
 
Masz racje nie przejdzie, bo nie zna nawet dobrze angielskiego Tak, więc miłego grania na LC. W sumie już mogę napisać witamy na pokładzie

Za jakąś chwilę musi wyjść pełny update więc będzie można szaleć
 
Cookies are required to use this site. You must accept them to continue using the site. Learn more…