svgod

LEM
Eligible for Pro League Beta
Jun 5, 2016
303
81
Nie chodzi mi głównie o cheata, ale @ToX pisał żeby tu pisać ;d

Rzecz biorąc mam zamiar dzisiaj przedłużyć haxa, tylko nie wiem czy to prawdziwe info że nowe konta na FaceIt dostają z góry anticheata do pobrania lub po x meczach. Wiecie coś może na ten temat?
 
@svgod

Aktualnie ja zacząłem grę od nowa na nowym koncie steam i nowe konto faceit. Clienta możesz dostać po 30 meczach albo nawet i po 500 nie będziesz miał. To zależy od ilości raportów na ciebie. Jeżeli będziesz grał legit i nie wychylał się za bardzo to nie dostaniesz clienta.
 
  • Like
Reactions: svgod
Na jednym acc dostałem ac po meczach placementowych nie wyróżniając się w żadnym meczu na tle reszty. Rzecz jasna grałem bez wh itp. Dlatego pytałem, widzimy się jutro w dziale vipów 8)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
 
  • Like
Reactions: FD^GoD
Na jednym acc dostałem ac po meczach placementowych nie wyróżniając się w żadnym meczu na tle reszty. Rzecz jasna grałem bez wh itp. Dlatego pytałem, widzimy się jutro w dziale vipów 8)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
To zależy ile razy ciebie zreportują jak masz duże szczęście i umiesz kręcić, że jesteś czysty to raczej nigdy :)
 
Typowemu ruskowi nic nie wmówisz :-D

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
Masz racje nie przejdzie, bo nie zna nawet dobrze angielskiego :D Tak, więc miłego grania na LC. W sumie już mogę napisać witamy na pokładzie :)
 
Masz racje nie przejdzie, bo nie zna nawet dobrze angielskiego :D Tak, więc miłego grania na LC. W sumie już mogę napisać witamy na pokładzie :)
;)
Za jakąś chwilę musi wyjść pełny update więc będzie można szaleć ;)