LeagueCheats Aimbot review [PL/ENG]

VladimirPutin

FaceIT licks my tralala
Dec 17, 2015
846
86
[PL]

Witam rodaków!

Postanowiłem napisać krótką recenzję cheata oferowanego przez LeagueCheats.
Moja przygoda z LC zaczęła się w grudniu 2015. Próbowałem wiele, wiele cheatów, jednak wszystkie miały wady, które mnie odtrącały. Po wielu tygodniach poszukiwań cheata, który spełni moje wymagania natrafiłem na LeagueCheats. Jest to jedyny cheat, który zachęcił mnie do dłuższej współpracy.
Skupię się głównie na Aimbocie, gdyż jest to jedyna opcja jakiej używam.

Aimbot

Prawdopodobnie najlepszy i najinteligentniejszy jaki możecie dostać. Poprawnie skonfigurowany jest nie do wykrycia dla ludzkiego oka (demo), czy też Faceita (jak wiadomo Faceit ma swój własny AC, który ma tzw. "patterny" aimbotów). Dlaczego tak jest? Otóż LC Aimbot to inteligenty algorytm, który zachowuje się dokładnie tak jak człowiek. Po naciśnięciu magicznego przycisku, nasz Aimbot przypomina do złudzenia człowieka ruszającego myszką.
W dodatku LC Aimbot oferuje kilka opcji, które czynią ten cheat magicznym. Ja wymienię tylko niektóre. W mojej opinii to one sprawiają, że nasz cheat jest taki, a nie inny.

- RCS - dobrze skonfigurowany jest niemożliwy do wykrycia. Bardzo przydatny, w każdej sytuacji. Według naszego gustu, możemy go zmniejszać lub zwiększać za pomocą komendy rcsfov.

- SmoothAim + SuperSmooth - według mnie 2 kluczowe opcje, które sprawiają, że Aimbot zachowuje się jak ludzka ręka.

- RandomSpot - Krótko mówiąc, kolejna magiczna opcja. Sprawia, że nasz Aimbot nie zawsze nie celuje w czolo. Czasem strzeli w oko, nos, albo ucho - głowa i tak wejdzie. M.in. ta opcja sprawia, że nasz Aimbot jest nie do wykrycia.


Ogólna ocena: 10/10

Krótkie podsumowanie: LC Aimbot jest genialny. Polecam go wszystkim. Z mojego własnego doświadczenia dodam, że jest idealny do gry Competitive. Cena również jest stosunkowo niska w stosunku do tego co dostajemy.


[ENG]

Hello!

I decided to write a short review cheat offered by LeagueCheats.
My adventure with LC began in December 2015. I have tried many, many cheats, but all had drawbacks that I was worried about. After many weeks of searching cheat that will meet my requirements I came across LeagueCheats. This is the only cheat, who encouraged me to long-term cooperation.
I will focus mainly on Aimbot as this is the only option I use.

Aimbot

Probably the best and most intelligent you can get. Properly configured is undetectable to the human eye (demo) or Faceit (known as Faceit has its own AC, which detects "Patterns" of aimbot). Why is it like that? Well LC Aimbot is intelligent algorithm that behaves exactly like a man. When you press the magic button, our Aimbot deceptively resembles human accelerating the mouse.
In addition, LC Aimbot offers several features that make this cheat magical. I will post few of them I think are the most important/useful.

- RCS - well configured is impossible to detect. Very useful in any situation. According to our liking, we can increase or decrease with the command rcsfov.

- SmoothAim + SuperSmooth - In my honest opinion, these are 2 key options that make Aimbot behaves like a human hand. God bless

- RandomSpot - in short, another magical option. It makes our Aimbot not only target the forehead, but sometimes the eye, nose, or ear - headshot will come anyway. Among other things, this option makes our aimbot extremely difficult to detect.


Overall rating: 10/10

Short summary: LC Aimbot is brilliant. I would recommend it to anyone. From my own experience I might add, that is perfect to play Competitive. Price is also relatively low compared to what we get.


Ps. Sorry for some grammar mistakes, englando ain't my native lang :c
 
Dzięki za dłuższą recenzje w dwóch językach ^^. Twoje "englando" jest naprawdę na dobrym poziomie magiczny człowieku :)

Pozdrawiam, ToX
 
  • Like
Reactions: VladimirPutin