[PL] LC 2.5 review (Polish language)

cao1337

Newbie
Nov 26, 2017
10
2
Witam!
Jestem zadowolony, ponieważ nigdy wcześniej nie widziałem milszej adminstracji, która dba o swoich użytkowników!
Moja opinia na temat cheata:doge:
Aimbot 10/10 - Najlepszy aimbot jaki kiedykolwiek używałem. Aimbot jest łatwy w obsłudze a zarazem diabelnie mocny, zostając przy tym niewykrywalnym na demkach! Używałem wiele cheatów, ale bez wątpienia aimbot w tym cheacie jest niepowtarzalny!

Esp x/10 - Nie używam esp, z tego też względu nie mogę go ocenić :p

Triggerbot 10/10 - Najlepszy triggerbot do cs:go! Triggerbot bardzo mocny a zarazem płynny i niewykrywalny. Bardzo łatwo strzela się jumpshoty :D! Najlepsze połączenie? AWP + triggerbot oczywiście :D

Security 10/10 - Bezpieczeństwo cheata jest sprawą najważniejszą. Co by nam dały bardzo dobre opcje bez dobrego zabezpieczenia? Otóż właśnie, Leaguecheats łączy te wszystkie detale w całość tworząc potężne narzędzie pozwalające ogromnie podnieść szanse na wygraną, oraz pozwala nam na granie, bez strachu o VAC. Dużo łatwiej wykryć coś co jest skopiowane (jak cheaty innych dostawców), niż coś co jest jedyne w swoim rodzaju!

// Używałem wielu cheatów, takich jak in*uria, a*mw*re czy r3cheats, jednak nie mają one jakichkolwiek szans z leaguecheats. Ich cheaty to zwykłe copy-pasta.. Zastanawiające,że wszystkie mają taki sam sposób injectowania, prawie identyczne funkcje i mierną wydajność!
Reasumując: Cheat bardzo mi się spodobał jak i ludzie których spotkałem na forum. Osoby, które spotkałem są bardzo pomocne i miłe. Na pewno zostane z Wami przez długi okres czasu!

Serdecznie pozdrawiam,
cao
 
Dzięki za tak pozytywną opinię :) Mam nadzieję że zostaniesz z nami na długo :p
 
Needed to use Google Translator to watch this review Kappa
Glad you enjoyed and hope u stay with us for a long time...
Thanks for your review bro :)