This is a mobile optimized page that loads fast, if you want to load the real page, click this text.

[PL] LC 2.5 review (Polish language)

cao1337

Newbie
Nov 26, 2017
10
2
Witam!
Jestem zadowolony, ponieważ nigdy wcześniej nie widziałem milszej adminstracji, która dba o swoich użytkowników!
Moja opinia na temat cheata:doge:
Aimbot 10/10 - Najlepszy aimbot jaki kiedykolwiek używałem. Aimbot jest łatwy w obsłudze a zarazem diabelnie mocny, zostając przy tym niewykrywalnym na demkach! Używałem wiele cheatów, ale bez wątpienia aimbot w tym cheacie jest niepowtarzalny!

Esp x/10 - Nie używam esp, z tego też względu nie mogę go ocenić

Triggerbot 10/10 - Najlepszy triggerbot do cs:go! Triggerbot bardzo mocny a zarazem płynny i niewykrywalny. Bardzo łatwo strzela się jumpshoty ! Najlepsze połączenie? AWP + triggerbot oczywiście

Security 10/10 - Bezpieczeństwo cheata jest sprawą najważniejszą. Co by nam dały bardzo dobre opcje bez dobrego zabezpieczenia? Otóż właśnie, Leaguecheats łączy te wszystkie detale w całość tworząc potężne narzędzie pozwalające ogromnie podnieść szanse na wygraną, oraz pozwala nam na granie, bez strachu o VAC. Dużo łatwiej wykryć coś co jest skopiowane (jak cheaty innych dostawców), niż coś co jest jedyne w swoim rodzaju!

// Używałem wielu cheatów, takich jak in*uria, a*mw*re czy r3cheats, jednak nie mają one jakichkolwiek szans z leaguecheats. Ich cheaty to zwykłe copy-pasta.. Zastanawiające,że wszystkie mają taki sam sposób injectowania, prawie identyczne funkcje i mierną wydajność!
Reasumując: Cheat bardzo mi się spodobał jak i ludzie których spotkałem na forum. Osoby, które spotkałem są bardzo pomocne i miłe. Na pewno zostane z Wami przez długi okres czasu!

Serdecznie pozdrawiam,
cao
 
Dzięki za tak pozytywną opinię Mam nadzieję że zostaniesz z nami na długo
 
@cao1337 Dzięki wielkie za pozytywną opinię Widać, że od serca pisane.

 
Needed to use Google Translator to watch this review
Glad you enjoyed and hope u stay with us for a long time...
Thanks for your review bro
 
Dzieki za recencje miło się czyta
 
Cookies are required to use this site. You must accept them to continue using the site. Learn more…