IP czy PC

Vujcio

Newbie
Reaction score
0
Swag Level :
9305
Witam,

Miałbym do was pytanie w sprawie leaguecheats, czy mogę go używać na różnych komputerach które znajdują sie u mnie w domu(Dokładnie chodzi mi oto że tymczasowo gram na laptopie a za jakis czas kupuje innego kompa, i czy to nie bedzie miało jakiegos problemu z używaniej bądź przeniesieniem cheata na inną maszynę)
A drugie to czy moze cheat jest zrobiony pod ip , i jak zmieni się IP dostęp bedzie mi zablokowany. Pytam ponieważ mieszkam w Angli ale czesto wracam do Polski i tam również gram, i po prostu boję sie czy by to nie kolidowało. Oczywiście co jakiś czas mam zmieniane IP i to już nie odemnie zależy.

Pozdrawiam

@Edit

ToX Dzieki wielkie, a czy mógłbyś mi jeszcze powiedzieć jak to sie tyczy z innymi kontami steam ? bo pierwszy kilka dni chce go przetestowac na smurfie a poźniej może wrócic do swojego głownego konta

Last edited:

ToX

Retired Staff
Eligible for Pro League Beta
Reaction score
1,898
Swag Level :
122
1. Tak będziesz mógł używać subskrypcji na wielu komputerach jednak te same IP będzie wymagane.
2. Jeżeli spróbujesz się połączyć z innego IP to dostaniesz bana i będziesz musiał napisać do supportu z prośbą o ub.

Pozdrawiam, ToX

chlenix1337

Newbie
Reaction score
0
Swag Level :
9229
nie bede zakladał nowego tematu wiec napisze tutaj
mam internet mobilny z play no i jak zresetuje modem to mam inne ip wiec moge dostac bana przez to?

ToX

Retired Staff
Eligible for Pro League Beta
Reaction score
1,898
Swag Level :
122
nie bede zakladał nowego tematu wiec napisze tutaj
mam internet mobilny z play no i jak zresetuje modem to mam inne ip wiec moge dostac bana przez to?
Zrób swój własny temat następnym razem. Tak dostaniesz bana ale piszesz ticket i prosisz o ub.

Pozdrawiam, ToX