[PL] Zielony w te "klocki"

PolishMaczo

Silver II
Apr 7, 2017
27
3
Witam mam pytanie jak dostać tą wersję Pro? Jak zakończą się beta testy, wtedy będzie można ją kupić? Czy trzeba mieć 2 miesiące subskrybcji i zapisać się do tej wersji wcześniej? Oraz jak to się aktywuję usługę, bo tutaj czytam, że trzeba konto połączyć ale z czym? Mam tylko doświadczenie z Extrenal Vip Project. Trudno jest skonfigurować config? Jakby ktoś był miły i miał czas, żeby mi wszystko wyjaśnił to z góry dzięki :d.
 
@PolishMaczo Gdy wyjdzie LC 3.0, będziesz musiał mieć minimum 2 miesiąca subskrypcje, dopiero potem będziesz mógł złożyć podanie jako "PRO user"

W momencie, gdy kupujesz czita podajesz specjalne dane, które później będziesz używał by połączyć się z serwerem i pobrać czita. To nie są te same dane co zakładałeś konto na forum.

Jeżeli jesteś zielony to na początku mogą być trudności, gdyż LC posiada bardzo dużo funkcji. Mamy wiele poradników jak wszystko skonfigurować oraz specjalny dział w którym inni subskrybenci udostępniają swoje configi.

Tak przesiada z Waldka na LC to niebo a ziemia tutaj Cię zapewniam ;)
 
Last edited:
  • Like
Reactions: PolishMaczo
@PolishMaczo Żeby być beta testerem musisz mieć 2 miesiące subskrypcje. Gdy LC 3.0 wyjdzie, będziesz mógł kupić normalnie wersję Pro bez żadnych dodatkowych wymagań.

W momencie, gdy kupujesz czita podajesz specjalne dane, które później będziesz używał by połączyć się z serwerem i pobrać czita. To nie są te same dane co zakładałeś konto na forum.

Jeżeli jesteś zielony to na początku mogą być trudności, gdyż LC posiada bardzo dużo funkcji. Mamy wiele poradników jak wszystko skonfigurować oraz specjalny dział w którym inni subskrybenci udostępniają swoje configi.

Tak przesiada z Waldka na LC to niebo a ziemia tutaj Cię zapewniam ;)

Poprawka, żeby MÓC kupić wersję PRO musisz mieć 2 miesiące suba minimum.
 
@svgod Jesteś pewien? Przeglądnąłem teraz na szybko forum i nic nie znalazłem na ten temat...

Jeżeli mówisz o tym

Req 2 mo sub| 3 Tier LC | Non-League= MM 25$| League= Gfinity/GC/ESL 35$| PRO League= FaceIT/EAC 50$

Wydaje mi się ze sam początek w dalszym ciągu odnosi do beta testów... Chociaż w sumie jest tak napisane, ze trudno wywnioskować ;D

EDIT: W sumie teraz znalazłem wypowiedź, która dobrze to opisuje. Dzięki, nie było tematu.
 
Last edited:
  • Like
Reactions: PolishMaczo
@svgod Jesteś pewien? Przeglądnąłem teraz na szybko forum i nic nie znalazłem na ten temat...

Jeżeli mówisz o tym



Wydaje mi się ze sam początek w dalszym ciągu odnosi do beta testów... Chociaż w sumie jest tak napisane, ze trudno wywnioskować ;D

EDIT: W sumie teraz znalazłem wypowiedź, która dobrze to opisuje. Dzięki, nie było tematu.
Do bety 6 miesiesy suba xd a o reszcie dowiemy sie od jima
 
  • Like
Reactions: PolishMaczo
Configa dobrego na faceit z łatwością znajdę na forum? Czy lepiej zakupić od ToXa za te 90$?
Możesz zrobić sam dobry konfig ale zajmie ci troche poznanie tego haxa .
Osobiscie polecam kupić konfig od toxa.Dlaczego?
Po 1 jak wszyscy wiemy tox gral w fpl i jest adminem ligowym wiec wie jak wszystko ma wygladac na demie zeby nikt sie nie przyjeba*.
Po 2 jak jestes leniwy to masz gotowca xd
Edit: Tak znajdziesz dobry konfig na forum ale to ze u kogos ten konfig dziala legit nie znaczy z e u ciebie tez tak bedzie(inny sens dpi res itp itd nawet fps ma znaczenie)
 
  • Like
Reactions: PolishMaczo
Czyli w skrócie. Bo nie wiem czy załapałem, a więc kupuje przez paypala, podaje dane przez które będę się logował na stronę z udostępnionym vip acc? Następnie przysyła mi e-mail J480 i jest tam link do pobrania cheata?
 
Czyli w skrócie. Bo nie wiem czy załapałem, a więc kupuje przez paypala, podaje dane przez które będę się logował na stronę z udostępnionym vip acc? Następnie przysyła mi e-mail J480 i jest tam link do pobrania cheata?
Podajesz nick i login ktorym bedziesz logowal sie do czita a reszte dobrze rozumiesz.
Edit: vip zostanie dodany do tego konta z ktorego piszesz
tylko zapamietaj te dane ktore podasz bo bez nich czita nie odpalisz
 
  • Like
Reactions: PolishMaczo
Dzięki wielkie wszystkim, którzy mi pomogli, a tyczy się to wszystkich :d. Fajna społeczność i prosto wytłumaczyliście wszystko dla takiej osoby, co tylko grała na Waldku. Dzięki jeszcze raz i zakupię na 100% cheata.
 
  • Like
Reactions: Apache
Config od Tox'a to istny majstersztyk. Sam takowy posiadam. Fakt, kosztuje trochę kasy jednak legitnośc na poziomie 101%. Wszystko ustawione idealnie pode mnie. Szansa na dostanie VAC'a nie istnieje. Z tym configiem nie ma mowy również o OV czy banie ligowym.
 
Jeżeli spełnisz kryteria 3.0 to otwierasz ticket > ktoś ze Staffu (Ja lub J480) upgrejduje Cię za free do PRO wersji.