Adrian

Newbie
Feb 20, 2015
7
5
Witam wszystkich - zarówno niezdecydowanych jak i zdecydowanych.

Gram na tym hacku około dwóch dobrych lat, myślę że mogę Wam nieco rozjaśnić jeśli chodzi o niezawodność tego programu. Otóż - warto zaznaczyć, że jeśli gracz spędzi wiele czasu na stworzeniu configu pod siebie - jest nie do wykrycia. Genialnie zachowujący się AIMBOT, to zapewne wymagało od programisty wiele grubych godzin pracy i myślę, że każdy kto spróbuje nie będzie zawiedziony. Algorytm samego AIMBOTa jest tak dopracowany, że żaden overwatch mu nie straszny (jeśli oczywiście wiesz co robisz) - ale to oczywiście wszystko zależy od tego w jaki sposób korzystasz z niego i czy Twój config jest naprawdę dobry.

Moją ulubioną opcją jednak jest TriggerBot. Dla wtajemniczonych nie muszę chyba tłumaczyć na czym on polega. Posiadając AWP i aktywnego triggerbota nie ma dla Ciebie godnych przeciwników. Dobry Wallhack zapewnia celowanie w odpowiednie miejsca, w ustawieniach hacka możesz bez problemu zmieniać czas reakcji triggerbota, co znacznie utrudnia jego wykrycie. Grając w tej konfiguracji nie ma mowy o problemach ze zdobyciem rangi Global Elite. Jednak wiadomo nie jesteśmy sami w społeczności hackerów i trzeba się z tym liczyć. Jednak z biegiem czasu człowiek ma większe doświadczenie i wie jak np. zabijać bez problemów innych cheaterów.

Opisałem dwie najważniejsze (jak dla mnie) opcje tego cudownego programu. Chcę zaznaczyć, że nie wyobrażam sobie gry w CSGO bez tego cudownego wspomagacza (jimster dożywotni props).

Reasumując:
  • Biorąc pod uwagę, że hack jest niemal do wykrycia przez jakiekolwiek oglądanie demek na tak niskim TR przez overwatch to nie ma mowy o wykryciu go przez VAC i inne ścierwa.
  • Bardzo intuicyjna forma menu wspomagacza, można zmieniać ustawienia podczas rozgrywki i zapisywać je permanentnie.
  • Dla mnie - użytkownika - najważniejsza jest jakość wykonania kodu zawartego w tym programie. Algorytmy są genialne, osoba która podjęła się napisania tego wspomagacza ma nieprzeciętne umiejętności programowania, a to przekłada się na niezawodność i niewykrywalność.
  • Ciąg dalszy nastąpi [...]
Mam nadzieję, że nieco rozjaśniłem Wam i pomogę w wyborze zakupywanego wspomagacza.
Pozdrawiam i do zobaczenia w grze! ;)
 
Ładny przegląd i zgadzam się , że config odgrywa ważną rolę , jak również Aimbot , jego geniusz w moim przekonaniu
 
  • Like
Reactions: Adrian
  • Biorąc pod uwagę, że hack jest niemal do wykrycia przez jakiekolwiek oglądanie demek na tak niskim TR przez overwatch to nie ma mowy o wykryciu go przez VAC i inne ścierwa.
Dzięki za konkret recenzję ^^


proxy.php
 
Ten aimbot jest po prostu - Magiczny :D Co do recenzji nic dodać nic ująć :D Jedyne co może sprawić kłopot na początku to wspomniana konfiguracja, ale @owardag, @ToX @FaTaN i inni zawsze szybko odpowiadają i służą pomocą :D Polecam! d:
 
Ten aimbot jest po prostu - Magiczny :D Co do recenzji nic dodać nic ująć :D Jedyne co może sprawić kłopot na początku to wspomniana konfiguracja, ale @owardag, @ToX @FaTaN i inni zawsze szybko odpowiadają i służą pomocą :D Polecam! d:
Najlepiej napisz swoją własną recenzję ^^
 
Bardzo fajnie rozpisana recenzja. Nie długo sam napiszę recenzje o moich przemyśleniach na temat tego cuda