hajs96

Silver I
Feb 7, 2018
16
0
27
Witam malutki haxor z tej strony :D leaguecheats multi nonleague jest w moim posiadaniu oczywiście csgo jest meeeega używam samego aimbota oczywiście i jakbym miał oceniać całego haxa to nie było by zbyt dobrze tak więc zaczynajmy
50/10 Aimbot - Jest inny niz wszystkie cheaty których używałem nie będę wymieniał paid copypaste bo każdy je zna, po 1 jest niewykrywalny nawet na faceit także wielki + z mojej strony ale też jest niezwykle dokładny bardzo rozbudowany config na prawie każda broń czego brakowało w innych cheatach płatnych czy też darmowych (XD) kolejny + bardzo duzy zakres smooth + funkcja supersmooth, następny + i ostatni jest za oddzielny key na bron bardzo przydatna funkcja
Ogólnie patrząc na te cudeńko, każdy znajdzie coś dla siebie i każdy pod siebie skonfiguruje(a akurat to nie jest jakoś strasznie skomplikowane jak w innych)
Polecam.
Sory za taki bałagan wiem niektórych może szczypać w oczy brak przecinków czy coś XD ale Bomba loaded completed XD DatSheffy dziękuje i polecam sie na przyszłość

@edit
jedyny minus ale to u ludzi którzy jeżdzą z laptopem czy maja zmienne ip to ipban :F trochę średnia opcja (właśnie czekam na rozpatrzenie ticketa)
 
Dzięki za recenzje @hajs96.
Co odnośnie bana to już Ci odpisałem w twoim tickecie.

Pozdrawiam,
ToX


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro