[PL] Recenzja po naszemu :)

tomaszyo

LE
Eligible for Pro League Beta
Dec 18, 2015
188
69
Witajcie,

Korzystam z LeagueCheats od około trzech miesięcy. Myślę, że spokojnie mogę Wam co nieco przekazać o moich odczuciach w trakcie używania cheata. W swojej karierze korzystałem także z innych tego typu rozwiązań. W czym LH jest lepsze? Przede wszystkim w tym, że zawsze dostosowuje się do nas! Sprawdza się zarówno wtedy gdy trzeba wyeliminować uporczywego hackera jak i do codziennej gry w matchmakingach i ligach. W ciągu tych trzech miesięcy weekendowej gry udało mi się awansować z MGE1 do Suprema grając bez tzw. "spiny" i nie będąc wyzywanym od hackera.

Najważniejsze zalety w skrócie:
  • Wsparcie dla niemal wszystkich wersji Windowsa ( Windows XP / 7 / 8 / 8.1 / 10 (32-bity i 64-bity) )
  • W odróżnieniu od innych tego typu hacków, nie wymaga instalacji niczego poza nim samym.
  • Jest niewykrywalny dla VAC2, VAC3 oraz w ligach FaceIT, ZenGaming, SMAC, PopFlash, CEVO, ESL (EAC + AAC + myAC planowane dodanie w przyszłości)
  • Nietypowy algorytm aimbota (zupełnie inny niż w większości hacków na rynku) - skrypt porusza celownikiem w sposób do bólu przypominający ruchy ludzkiej ręki. Po poprawnej konfiguracji nawet doświadczony admin ligowy nie powinien nic zauważyć.
Jeśli chodzi o szczegóły:

  • Wallhack/ESP:
    • Jak wiadomo jest to funkcja przez którą łatwo dostać bana niezależnie od tego, jakiego hacka się używa. W przypadku LeagueCheats poza oczywiście klasycznym trybem, mamy możliwość skonfigurowania go w taki sposób, aby podświetlać tylko graczy których słyszymy lub znajdują się bardzo blisko nas. Ta dodatkowa funkcjonalność bardzo utrudnia wykrycie a w połączeniu z podświetlaniem graczy w ciemnych miejscach sprawdza się wyśmienicie ;-).
  • Aimbot:
    • Działa dokładnie tak jak sobie go skonfigurujemy. Wspiera możliwość rożnych ustawień zależnie od wybranej w danym momencie broni. Poświęciłem trochę czasu na jego konfiguracje ale było warto. Nigdy nie czułem się tak pewnie korzystając beztrosko z aimbota.
  • Bunnyshop:
    • Działa lepiej niż najlepszy skrypt, zawsze skoczy idealnie i można (jak wszystko) ustawić go pod konkretny, wybrany przez siebie przycisk.
  • GUI:
    • Proste i przejrzyste! Umożliwia pełną konfiguracje cheata w trakcie gry a następnie zapisanie wszystkiego. Możemy dowolnie manipulować wielkością czcionki.
  • Pomoc techniczna:
    • Jedna z najlepszych na rynku! Większość rzeczy o które możemy chcieć ich zapytać opisania jest już na forum w kompleksowych poradnikach. Gdy jednak będziemy mieli jakieś pytanie to odpowiedź na ticket jest błyskawiczna. Team administracyjny składa się przedstawicieli rożnych narodowości w tym USA czy Polski więc niezależnie o której zadamy pytanie, ktoś z nich akurat jest w tym momencie na forum.
Screenshooty z gry:

Zostaną dodane wkrótce.


Gdybyście mieli jakieś pytania przed zakupem, śmiało możecie do mnie pisać jako polskiego wyjadacza ;). Szczerze polecam tego cheata głównie z racji tego, że oferuje naprawdę wiele z niemal zerową szansą na banicje.

Pozdrawiam przyszłych i obecnych użytkowników,
Tomasz.
 
Last edited: