non-League a League

zik666

DMG
Eligible for Pro League Beta
Mar 20, 2017
141
8
Powie mi ktos czy na non league jest wieksze prawdopodobinstwo wykrycia na MM czy faceit niz na League ? i czy bot dziala tak samo w sensie aim itp. ? bo nie wiem czy teraz kupic dalej leagu czy non-league
 
Last edited:
Powie mi ktos czy na non league jest wieksze prawdopodobinstwo wykrycia wykrycia na MM czy faceit niz na League ? i czy bot dziala tak samo w sensie aim itp. ? bo nie wiem czy teraz kupic dalej leagu czy non-league
league wersja ma niby mniejszy userbase, ale i tak bym bral na twoim miejscu non-league bo wersja league nie wspiera na ten moment zadnej ligii (cos tam dzisiaj widzialem ze cevo niby wspieraja, ale to musisz sie od kogos innego dokladniej dowiedziec)
 
league wersja ma niby mniejszy userbase, ale i tak bym bral na twoim miejscu non-league bo wersja league nie wspiera na ten moment zadnej ligii (cos tam dzisiaj widzialem ze cevo niby wspieraja, ale to musisz sie od kogos innego dokladniej dowiedziec)
No wlasnie zawsze kupowalem tego League ale jakis sens jak mm i faceit moge grac i na non league a wlasciwie to faceity juz nie bo AC trzeba, a c to jest to "userbase" ?
 
Na League teoretycznie jesteś bardziej bezpieczny, jest tam mniej zajętych slotów niż na non-league.
Grupa testowa na CEVO/Gfinity gra już z 3+ tygodnie, tak więc jak tylko huragan przejdzie Jimster doda support.


Pozdrawiam, ToX
 
Na League teoretycznie jesteś bardziej bezpieczny, jest tam mniej zajętych slotów niż na non-league.
Grupa testowa na CEVO/Gfinity gra już z 3+ tygodnie, tak więc jak tylko huragan przejdzie Jimster doda support.


Pozdrawiam, ToX
Niech doda lepiej supprot do AC to z checia kupie League , a puki co to chyba zasanowie sie nan non-league byly jakies vac bany wiadomo cos nan non. ?
 
No wlasnie zawsze kupowalem tego League ale jakis sens jak mm i faceit moge grac i na non league a wlasciwie to faceity juz nie bo AC trzeba, a c to jest to "userbase" ?
Userbase to baza uzytkownikow pamietaj ze zawsze mozesz zrobic upgrate z non legue do league :)
 
Wracajac do tego usebase i slotow to moze byc tak ze nie bede mogl grac bo beda zajete sloty na tym non-lague czy jak to jest dokaldnie ?
 
Załóżmy że na Non-League jest 120 osób a na League jest 60.
Teoretycznie masz mniejszą szansę że ktoś dostanie identycznego builda.

Wydawało mi się że pytał o to czy mamy ograniczoną liczbę miejsc na non-multi albo league multi, a to ze kilka osób moze dostać identycznego builda to inna historia ;)
 
Załóżmy że na Non-League jest 120 osób a na League jest 60.
Teoretycznie masz mniejszą szansę że ktoś dostanie identycznego builda.
Czym grozi to ze kilka os dostanie takiego samego builda wieksze prawdopodobinstwo ze ban z automatu czy jak?
 
Nie, po prostu będą mieli podobny build do Ciebie. Gdyby jedna z tych osób wysłała go do odpowiedniej osoby > jest szansa że Ty i twoi kumple dostaniecie bana.

Build z serwera różni się na poziomie 80+ % (w run time oczywiście) od innych buildów pobranych z serwera. Do tego robisz swoją wersję builda z tej pobranej i już masz naprawdę b dobre sekjurity. Problem występuje gdy natrafisz na ten sam build z jakimś niedojebaniem mózgowym (Co 30 min nowy build dostępny na serwerze) i on wyśle ten sam build do pewnej firmy. Szanse są znikome, jednak trzeba brać to pod uwagę.


Pozdrawiam, ToX
 
Nie, po prostu będą mieli podobny build do Ciebie. Gdyby jedna z tych osób wysłała go do odpowiedniej osoby > jest szansa że Ty i twoi kumple dostaniecie bana.

Build z serwera różni się na poziomie 80+ % (w run time oczywiście) od innych buildów pobranych z serwera. Do tego robisz swoją wersję builda z tej pobranej i już masz naprawdę b dobre sekjurity. Problem występuje gdy natrafisz na ten sam build z jakimś niedojebaniem mózgowym (Co 30 min nowy build dostępny na serwerze) i on wyśle ten sam build do pewnej firmy. Szanse są znikome, jednak trzeba brać to pod uwagę.


Pozdrawiam, ToX
byly juz takie przypadki ?