Kilka konkretnych pytań

Kingstom

Silver Elite Master
Nov 27, 2016
39
0
Witam.

Domyślam się, że podobne pytania już tutaj na forum lądowały jednakże potrzebuję odpowiedzi krótkich a zarazem poprawnych:

0,5. Zależy mi głównie na aimbocie UD WSZĘDZIE. Więc najlepiej zakupić CSGO Multi Leauge mam rację?

1. Czy użytkownicy na forum udostępniają legit "kosy" sety? Widziałem, że niektóre perełki sety po 90€ chodzą, a jakieś "darmówki" porządne się znajdą?

2. Faceit/ESLwire/GfinityCevoClient/Allplay Wszystko UD 120%?

3. Przy legit setach podczas nagrywania demek widać jakiekolwiek szejki? Wiadomo czy to ESL czy Gfinity wszędzie trzeba demka.

4. Gdzie niegdzie wyczytałem na temat LanMode, że jeśli jest sie subem ponad miesiąc jest odpowiedni dział etc etc. Jest jakakolwiek opcja z LC czitowania na lanie?

5. Mam swoją drużynę CS:GO Gramy razem przeróżne ligi od zwykłych Mm'ów po Gfinity etc. W przypadku meczy na hltv (ostatnia głośna sprawa z ex-31337) gdzie Kanox walnął ejsa i gołym okiem widać, że na odpale czit funduje UD na przeróżne zabezpieczenia?

6. Apropo pytania piątego, wiadomo, że używanie czita daje ogromną przewagę zwłaszcza na turniejach o nie małe pieniądze, jak mniemam nazwa Leaguecheats nie jest z przypadku i niezaleznie od ligi (ofc bez Esea bo tam czitować to trza mieć jaja) można ugrywać w wielkich turniejach za niemałe pieniądze?

7. Jak z vac errorami? Byłem posiadaczem kilku czitów i np. na Faceit/Gfinity z odpalonym czitem insta kick Vac error po wyłączeniu normalnie grałem, vac errory tutaj występują?


8. Ile już czasu UD? Bywały jakiekolwiek detekcje?

9. Od ponad roku gram czysto i tak naprawdę wystarczy miesiąc z czitem i człowiek zapomina jak się strzela, jak bym teraz miał wrócić to najlepiej na stałe do "jednego gniazda" uważacie, że LC to najlepszy wybór? Bardzo mi zależy na wszelkiego rodzaju UD na ligach wymienionych wyżej oraz chociaż delikatnego LanMode gdyż niedługo będziemy z team grali kwalifikacje do turnieju lanowego i skoro już wygrać kwalifikacje całego lana też by wypadało :D. Cenowo coś się płaci za udostępnienie wersji pod Lana? Domyślam się, że nie są to małe pieniądze.


Dziękuję za poświęcony czas i za cenne odpowiedzi.

Pozdrawiam.
 
Na forum jest dział z setami, gdzie jest mnóstwo setów pod różne rozdzielczości. Tyle, że dla kogoś sety mogą być kozak- lecz dla ciebie te sety mogą być słabe (movement itd).
Jak masz dobre sety to na demkach nic nie widać :) Można ogarnąć LC na lana, ale trochę zabawy z tym jest :D Ja na LC gram ~9msc, jeszcze nigdzie nigdy bana nie dostałem, czasami 40 fragów wpadło- nic ;)
Większość FPL to LC :D
Była jedna detekcja CS:GO kupe czasu temu.
VAC errora nie ma.
 
0.5 Tak
1. Tak jak kolega wcześniej napisał, jest dział z ustawieniami ale pewnie twoja czułość i rozdzielczość będzie się różnić od osoby udostępniającej owe ustawienia. Najlepiej zmodyfikować czyjeś ustawienia pod swoje własne preferencje.
2. Tak jest UD, jednak ESL/CEVO=Gifnity trwają prace nad reproofingiem żeby było można grać z visualami więc może to potrwać jeszcze do końca Grudnia.
3. Jak masz odpowiednie ustawienia pod 128 tick pov demo to nie.
4. LC tylko i wyłącznie może wrzucić Cię na white listę żebyś nie dostał bana za logowanie się na innym komputerze. Dodatkowo LC jest wyposażone w funkcje "Silent load" gdzie żadne okienko Cię się nie uruchamia gdy odpalisz skrót. Jak wniesiesz, i jak odpalisz to już jest twoja sprawa (jest temat na forum co i jak).
5. ???? Skoro jest niewykrywalny na owych ligach to o czym rozmawiamy bo nie zrozumiałem Cię.
6. ????
7. LC nie integruje w GO w żaden sposób. Nie ma problemów z VAC'iem.
8.
Yes it was detected March 2015 and 1/3 of the customer base was banned due to themida.
The cheat came out October 2012.

Sent from my HTC 10 on Sprint
9. Za white listę nic nie płacisz.


Pozdrawiam, ToX