[9 Months Review][PL]Leaguecheats>All

Hantoszi55

LEM
Eligible for Pro League Beta
Oct 12, 2016
310
56
Dzień dobry, cześć i czołem,

Praktycznie nie widuje już tutaj recenzji po polsku, ale pozwoliłem sobie napisać ją w swoim ojczystym języku, bo pamiętam jak na początku sam najbardziej byłem ciekaw tych co miały w temacie "[PL]" ale nvm zaczynajmy.
-.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.-
Pierwszy raz z Leaguecheats

Pierwszy raz zabolał mnie najbardziej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pamiętam, jak przyszedłem tutaj przez jakiś randomów co mi go polecili (wówczas leciałem na śmieciowym interkleksie). Podjarałem się mega filmikami zamieszanymi na youtube z league cheats. Kupiłem go, bodajże dzień po monotonnym oglądaniu tych samych filmików i jeszcze jakąś serie z polakami co na tym lecieli mm. Po zakupieniu zaczęło się najgorzej, nic nie ogarniałem, przyzwyczajony, że będzie menu i tam sobie wszystko ustawie, tak w lc mimo menu nie potrafiłem ustawić nic. LC's Wiki mi totalnie guzik dawała (nie miałem weaponconfigs włączonego nawet). Nie potrafiłem zrobić setów na legit (miałem ciągły gigantyczny shake). Odpuściłem i w sumie pierwszy miesiąc przeminął mi bez używania lc i wróciłem na interkleksa w przekonaniu, że lc jest przereklamowany i beznadziejny.
Po miesiącu wróciłem w stwierdzeniu kurde jestem jakimś noobem, innym działa muszę się z tym pomęczyć. Zakupiłem licencję, złapałem @ToX 'a i zagadałem, on po chwili z chęcią zdecydował mi się pomóc, a nawet udostępnił mi swój config który później przerabiałem, aż był w porządku dla mnie. Szczerze mówiąc mam zaszczyt być w tej pięknej społeczności dzięki niemu, dał mi w pewnym sensie motywacje, żeby coś z tym zrobić, jak miałem jakieś problemy, żeby za bardzo dupy nie truć wbijałem tylko w razie większej potrzeby, a i tak ToX witał mnie swoją pomocą, za co jestem mu mega wdzięczny.
-.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.-
Aimbot
1000000000000000000000000000000000000000000000/10

Mijały dni, tygodnie, moje doświadczenie z settingsami się coraz bardziej polepszało nie było dnia w którym nie próbowałbym czegoś zmienić, aż w końcu "zacząłem ogarniać temat". Aimbot w tym cheacie jest za przeproszeniem tak zakur**ście dobry, że nie ma porównania. Jeżeli ktoś was kiedykolwiek zrektował, a był legitem i nie wallował to macie dwie opcje, albo macie słaby movement, albo sety, albo jedno i drugie. Naprawdę z dumą mogę powiedzieć, że ten cheat jest nieziemski, na dobrych setach nie ma możliwości go odróżnić od gracza.. przepraszam mój błąd, od PROPLAYERA!
-.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.-
ESP
1000000/10

ESP jest świetne, jeżeli boicie się o ow/nie macie doświadczenia, zawsze można korzystać z wh na przycisk lub po prostu opcji w której widziecie tylko jeden pixel, osobiście brakuje mi soundesp i możliwości zmiany kolorów widocznych na opcji visesp=1 (czyli kolory które się pojawiają na esp, gdy kogoś widzimy), ale cheat cały czas się rozwija i to nasze pomysły go również rozwijają, więc któż wie? Może w przyszłości ;)? Nawet jak nie i tak jest świetny.
-.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.-
BH
????/10

Szczerze mówiąc najmniej korzystałem z tej opcji. Zostawię ją bez oceny, u mnie to niezbyt dobrze działało. Być może to błąd z mojej strony.
-.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.-
Bezpieczeństwo
10000000000000000000000/10

Co to VAC? Co to Overwatch? Poważnie! Fala VAC'ów to żaden problem, wiele osób skreśla lc bo miało już detekcję, wiele cheatów ją miało i uwierzcie nawet jeden z Adminów (który jest polakiem) ma Dragon Lore i leci na LC. Bezpieczeństwo to najwyższy priorytet w tym cheacie, dlatego nie ma co płakać o brak skinchangera, skoro tutaj skiny które kupimy zostaną, a nie znikną przy Overwatchu lub VAC'u ;)
-.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.-
Community
1000/10

Masz jakiś problem? Coś nie ogarniasz? Społeczność LeagueCheats Ci ze wszystkim pomoże! Poważnie! Nie raz miałem zaszczyt z niej korzystać. Jeśli nie masz jeszcze LC, a to właśnie czytasz możesz śmiało do mnie napisać pomogę Ci, nawet z ts3 bo sam wiem jaki problem mi to sprawiło na początku. :angrytrump:
-.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.--.-
Całokształt
1 000 000 000/10

Jestem dumny, że mogę korzystać z tak dobrego cheata, naprawdę.
 
Last edited:
I didnt understand shit, but thanks for the honest review Kappa
 
Dzięki za recenzje @aoihoshi55, od siebie mogę dodać:
zakur**ście dobry, że nie ma porównania
Ludzie mnie pytają jak robię po 48+ fragów i nie mam OW :troll:
Odpowiedź jest prosta, LC > all

Społeczność LeagueCheats Ci ze wszystkim pomoże!
Zapomniałeś dodać o forumowych memach które co chwile pojawiają się w tematach :angrytrump:
proxy.php